Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг- Гольфи, светри-Свитер 111977
Головна- Жіночий одяг- Гольфи, светри-Свитер 111977
Свитер 111977
арт: 111977
Ціна
700 грн
Опт/дроп
600 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
ОГ від 90 см до 110 см.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Цвет: | черный |
| Ткань: | вязка |
| Состав: | 50% акрил, 50% шерсть |
| Длина: | 50-51 см |
| Длина рукава: | от горловины - 82 см |
| Рост модели: | 168 см |
| Сезон: | демисезонное |
| Производство: | Турция |
0
Увійти
Зареєструватись