Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Чоловічий одяг- Спортивні костюми-Спортивний костюм 130107
Головна- Чоловічий одяг- Спортивні костюми-Спортивний костюм 130107
Спортивний костюм 130107
арт: 130107
Ціна
680 грн
Опт/дроп
580 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Розмір 44-46
футболка
ог - 106 см, довжина 70 см
Штани
От 678-104 см об 104 см Довжина 105 см
Розмір 48-52
футболка
ог - 114 см, довжина 71 см
Штани
От 786-112 см об 112 см Довжина 106 см
Розмір 54-56
футболка
ог - 122 см, довжина 72 см
Штани
От 94-120 см об 120 см Довжина 107 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 44-46, 48-52, 54-56 |
| Цвет: | Графіт |
| Ткань: | Двонитка |
| Длина по спинке: | 70-72 см |
| Длина по внешнему шву: | 105-107 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Практичний спортивний костюм на кожен день
0
Увійти
Зареєструватись