Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Спортивний костюм 130304
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Спортивний костюм 130304
Спортивний костюм 130304
арт: 130304
Ціна
950 грн
Опт/дроп
850 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Кофта
• ОГ: 114 / 122 / 130 см
• Довжина: 64 / 67 / 68 см
Бриджі
• ОС: 112 / 120 / 128 см
• Довжина по внутрішньому / зовнішньому шву: 57/85; 58/87; 59/88 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Цвет: | Графіт |
| Ткань: | двонитка |
| Длина по спинке: | 64-68 см |
| Длина по внешнему шву: | 85-88 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Ефектний прогулянковий костюм із якісної двонитки, що ідеально поєднує комфорт та шик. Родзинка моделі — відкриті плечі та вишуканий декор стразами, який додає образу сяйва. Вільний крій дарує легкість рухів, а оригінальні розрізи на штанах підкреслюють вашу індивідуальність.
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








