Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Спортивний костюм 130289
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Спортивний костюм 130289
Спортивний костюм 130289
арт: 130289
Ціна
900 грн
Опт/дроп
800 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Кофта
Ог: 112/120/128/136 см
Довжина: 68/69/69/70 см
Довжина рукава від горловини: 35/36/39/40 см
Бриджі
Ос: 106/112/120/128 см
Довжина (внутрішній/зовнішній шов): 58/87; 59/88; 59/88; 59/89 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 44-46, 48-50, 52-54, 56-58 |
| Цвет: | Мокко |
| Ткань: | двохнитка |
| Длина по спинке: | 68-70 см |
| Длина по внешнему шву: | 87-89 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Стильний прогулянковий костюм із якісної двохнитки стане незамінною базою вашого літнього гардероба . Комплект у стилі sport-chic складається з вільної футболки з V-подібним вирізом та комфортних бриджів на резинці . М'яка тканина, що дихає, відмінно тримає форму, а яскравий принт з ананасом додає образу соковитості та гарного настрою
0
Увійти
Зареєструватись