Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Спортивний костюм 129766
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Спортивний костюм 129766
Спортивний костюм 129766
арт: 129766
Ціна
900 грн
Опт/дроп
800 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Кофта
• ОГ: 116/124/132 см
• Довжина спереду / по спинці: 68/74; 68/74; 70/76 см
• Довжина рукава від горловини: 33/34/35 см
Штани
• ОС: 114/122/130 см
• Довжина по внутрішньому / зовнішньому шву: 69/97; 69/96; 70/100 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Цвет: | Оранж |
| Ткань: | двонитка |
| Длина по спинке: | 74-76 см |
| Длина по внешнему шву: | 97-100 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
прогулянковий костюм "ICON", який поєднує в собі максимальний комфорт та зухвалий міський дизайн. Ідеальний вибір для тих, хто любить бути в центрі уваги!
0
Увійти
Зареєструватись