Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Спортивний костюм 129739
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Спортивний костюм 129739
Спортивний костюм 129739
арт: 129739
Ціна
800 грн
Опт/дроп
700 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Заміри
4246
Футболка
Довжина 55 см
Ог рекомендуємо до 100 см
Штанці
Довжина 103
Ос 110
4852
Футболка
Довжина 62
Ог рекомендуємо до 115
Штанці
Довжина 105
Ос 126
54-58
Футболка
Довжина 65 см
Ог рекомендуємо до 130 см
Штанці
Довжина 108
Ос 136
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 42-46, 48-52, 54-58 |
| Цвет: | Шоколад |
| Ткань: | Мікродайвінг |
| Длина по спинке: | 65 см |
| Длина по внешнему шву: | 103-108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Зручний та стильний костюм — футболка + вільні штани
Футболка м’яка, приємна до тіла
Штани вільного крою — не сковують рухів, красиво сідають по фігурі
Ідеальний варіант на кожен день
Комфорт + сучасний вигляд
0
Увійти
Зареєструватись