Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг- Костюми- Спортивні-Спортивний костюм 129021
Головна- Жіночий одяг- Костюми- Спортивні-Спортивний костюм 129021
Спортивний костюм 129021
арт: 129021
Ціна
1 150 грн
Опт/дроп
1 050 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
42-44 / 46-48
ОГ- до 126 / до 134
ОТ- 62-92 / 70-100
ОБ- до 116 / до 126 см
Довжина топу 40 см / 45 см
Довжина штанів 111 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 42-44, 46-48 |
| Цвет: | Жовтий |
| Ткань: | тринитка петля, Туреччина |
| Длина по спинке: | 40-45 см |
| Длина по внешнему шву: | 111 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Кроп-світшот із спущеним плечем та широкі штани на резинці — ідеальний дует для прогулянки містом, кави з подругою чи просто chill-дня вдома. Виглядай модно, навіть коли максимально розслаблена
0
Увійти
Зареєструватись