Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Чоловічий одяг- Брючні костюми-Костюм 128964
Головна- Чоловічий одяг- Брючні костюми-Костюм 128964
Костюм 128964
арт: 128964
Ціна
850 грн
Опт/дроп
750 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Розмір M (46–48):
Розмір L (50–52):
Розмір XL (54–56):
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 46-48, 50-52, 54-56 |
| Цвет: | Графіт |
| Ткань: | Мікровельвет |
| Длина по спинке: | 77-79 см |
| Длина по внешнему шву: | 100-104 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Модель виконана з вельвету: тканина щільна, приємна на дотик і виглядає дорого, при цьому не тягнеться. Сорочка прямого крою на ґудзиках із коміром-стійкою додає образу елегантності, а штани вільного силуету забезпечують зручність у щоденному носінні.
0
Увійти
Зареєструватись