Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Чоловічий одяг- Спортивні костюми-Спортивний костюм 128962
Головна- Чоловічий одяг- Спортивні костюми-Спортивний костюм 128962
Спортивний костюм 128962
арт: 128962
Ціна
770 грн
Опт/дроп
670 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Розмір M (44–46):
Розмір L (48–52):
Розмір XL (54–56):
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 44-46, 48-52, 54-56 |
| Цвет: | Графіт |
| Ткань: | двонитка |
| Длина по спинке: | 67-69 см |
| Длина по внешнему шву: | 105-107 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Модель виконана з якісної двонитки: тканина приємна до тіла, добре тримає форму та має середню еластичність. Світшот вільного крою з довгим рукавом створює розслаблений силует, а штани з комфортною посадкою та еластичним поясом забезпечують максимальний комфорт у носінні.
0
Увійти
Зареєструватись