Головна- Чоловічий одяг- Спортивні костюми-Спортивний костюм 128961
Головна- Чоловічий одяг- Спортивні костюми-Спортивний костюм 128961
Спортивний костюм 128961
арт: 128961
Ціна
770 грн
Опт/дроп
670 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виберіть колір
Розмір M (44–46):
- Обхват пояса (до/після розтягнення): 78 / 104 см
- Обхват бедер: 104 см
- Обхват світшота: 116 см
- Довжина світшота по спинці: 67 см
- Довжина рукава: 60 см
- Довжина брюк по боковому шву: 105 см
- Довжина крокового шва: 77 см
Розмір L (48–52):
- Обхват пояса (до/після розтягнення): 86 / 112 см
- Обхват бедер: 112 см
- Обхват світшота: 124 см
- Довжина світшота по спинці: 68 см
- Довжина рукава: 61 см
- Довжина брюк по боковому шву: 106 см
- Довжина крокового шва: 78 см
Розмір XL (54–56):
- Обхват пояса (до/після розтягнення): 94 / 120 см
- Обхват бедер: 120 см
- Обхват світшота: 132 см
- Довжина світшота по спинці: 69 см
- Довжина рукава: 62 см
- Довжина брюк по боковому шву: 107 см
- Довжина крокового шва: 79 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 44-46, 48-52, 54-56 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | двонитка |
| Длина по спинке: | 67-69 см |
| Длина по внешнему шву: | 105-107 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Модель виконана з якісної двонитки: тканина приємна до тіла, добре тримає форму та має середню еластичність. Світшот вільного крою з довгим рукавом створює розслаблений силует, а штани з комфортною посадкою та еластичним поясом забезпечують максимальний комфорт у носінні.
ℹ️ Доповнення
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








