Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм унісекс 128879
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм унісекс 128879
Костюм унісекс 128879
арт: 128879
Ціна
750 грн
Опт/дроп
650 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Заміри:
Розмір 46-48
Футболка:ог-114,довжина-63
Штани:от-74,ос-108,довжина-95,крок.шов-73
Розмір 50-52
Футболка:ог-120,довжина-65
Штани:от-80,ос-116,довжина-102,крок.шов-76
Розмір 54-56
Футболка:ог-126,довжина-70
Штани:от-86,ос-120,довжина-105,крок.шов-78
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 46-48, 50-52, 54-56 |
| Цвет: | Бордо |
| Ткань: | двохнитка петля меланж |
| Длина по спинке: | 63-70 см |
| Длина по внешнему шву: | 95-105 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Зручний комплект,який складається з вільної футболки та штанів на резинці зі шнурком і кишенями,з резинкою внизу.
0
Увійти
Зареєструватись