Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм двійка 130485
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм двійка 130485
Костюм двійка 130485
арт: 130485
Ціна
1 250 грн
Опт/дроп
1 150 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виберіть колір
виміри виробу у спокійному стані.
56-58: ог футболки 134 см, ос 138 см, обхват рукава 50 см, довжина 74 см , ос капрі 126 см , довжина 87 см
60-62: футболка ог 142 см, ос 146 см, обхват рукава 52 см, довжина 78 см, ос капрі 134 см, довжина 87 см
64-66: футболка ог 150 см , ос 154 см, обхват рукава 54 см, довжина 82 см, ос капрі 142 см, довжина 87 см
68-70: футболка ог 158, ос 162 , обхват рукава 56 см, об капрі 150 см, довжина 87 см
Рекомендація по розмірах
Обирати розмір так , щоб футболка була більше за стегна 6-8 см
Каприі підійдуть , тканина добре тягнеться
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 56-58, 60-62, 64-66, 68-70 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | бавовна 90% + эластан 10% |
| Длина по спинке: | 74-82 см |
| Длина по внешнему шву: | 87 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Якісний і стильний костюм двійка футболка + капрі
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








