Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130468
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130468
Костюм двійка 130468
арт: 130468
Ціна
866 грн
Опт/дроп
766 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Заміри:
48-50 ОГ 112 см, спинка 63 см, плече 21 см. От 90-110 см, об 120 см, от 70- 94 см, довжина 104 см.
52-54 ОГ 122 см, спинка 63,5 см, плече 21,5 см. От 95 - 120 см, об 130 см, от 72-104 см, довжина 104,5 см.
56-58 ОГ 132 см, спинка 64 см, плече 22 см. От 100-130 см, об 140 см, от 88- 115 см, довжина 105 см.
60-63 ОГ 142 см, спинка 64,5 см, плече 22,5 см. От 105-140 см, об 150 см, от 92-122 см, довжина 105,5 см .
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Цвет: | Блакитний |
| Ткань: | Американский креп жатка |
| Длина по спинке: | 63-64 см |
| Длина по внешнему шву: | 103-104 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Стильний костюм двійка із легкої креп жатки
0
Увійти
Зареєструватись