Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130457
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130457
Костюм двійка 130457
арт: 130457
Ціна
800 грн
Опт/дроп
700 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виберіть колір
50-52
‼️Блуза
О.Г-118.,О.Б-120.,довжина-68
‼️Брюки
О.Т(ГУМ)-80.,О.Б-120.,Довжина-110
54-56
‼️Блуза
О.Г-126.,О.Б-128.,довжина-68
‼️Брюки
О.Т(ГУМ)-90.,О.Б-130.,Довжина-110
58-60
‼️Блуза
О.Г-132.,О.Б-136.,довжина-68
‼️Брюки
О.Т(ГУМ)-100.,О.Б-140., довжина -110
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Бежевий |
| Ткань: | креп жатка |
| Длина по спинке: | 68 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Костюм двійка. найзручніший і комфортний одяг на всі часи
ℹ️ Доповнення
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








