Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130411
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130411
Костюм двійка 130411
арт: 130411
Ціна
800 грн
Опт/дроп
700 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виміри верх
XL. 2XL. 3XL
Ог. 114. 118. 122
От. 114. 118. 122
Довжина 65
Виміри низ
От. 110. 114. 118
Об. 120. 124. 128
Довжина 103
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Ткань: | верх:креп-жатка низ:штапель |
| Длина по спинке: | 65 см |
| Длина по внешнему шву: | 103 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Прогулянковий костюм з легкоі натуральної тканини
0
Увійти
Зареєструватись