Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130410
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130410
Костюм двійка 130410
арт: 130410
Ціна
750 грн
Опт/дроп
650 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виміри блуза
50/52, 54/56,58/60
Пог 62 / 66/ 70
Пот 60/ 64/ 68
Поб 62/ 66/ 70
Довжина 71
Виміри штани
Пот 52/ 56/ 60
Поб 60/ 64/ 68
Довжина по зовнішньому шву-100
Довжина по внутрішньому шву-70
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Олива |
| Ткань: | американский креп |
| Длина по спинке: | 71 см |
| Длина по внешнему шву: | 100 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Прогулянковий костюм з легкоі тканини
0
Увійти
Зареєструватись