Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм двійка 130394
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм двійка 130394
Костюм двійка 130394
арт: 130394
Ціна
1 030 грн
Опт/дроп
930 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
48-50
Обхват грудей 108 см
Довжина кофти: 67 см
Штани:
Обхват талії: 80 см/116 см (резинка)
Обхват стегон: 112 см
Довжина виробу: 101 см
52-54
Обхват грудей 118 см
Довжина кофти: 69 см
Штани:
Обхват талії: 86 см/120 см (резинка)
Обхват стегон: 120 см
Довжина виробу: 101 см
56-58
Обхват грудей 124 см
Довжина кофти: 72 см
Штани:
Обхват талії: 90 см/124 см (резинка)
Обхват стегон: 132 см
Довжина виробу: 103 см
60-62
Обхват грудей 134 см
Довжина кофти: 74 см
Штани:
Обхват талії: 96 см/136 см (резинка)
Обхват стегон: 142 см
Довжина виробу: 104 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-68, 60-62 |
| Цвет: | Молочний |
| Ткань: | Двонитка |
| Длина по спинке: | 67-74 см |
| Длина по внешнему шву: | 101-104 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Стильний костюм виготовлений з двунитки. Подовжена футболка, штани висока посадка, кругова резинка, вільний крій.
0
Увійти
Зареєструватись