Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130371
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130371
Костюм двійка 130371
арт: 130371
Ціна
1 100 грн
Опт/дроп
1 000 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виберіть колір
50-52
О/г 120,о/б 120, рукав 19,довжина 68 см
Штани о/т 80/100( резинка),о/б 130,довжина 110 см
54-56
О/г 128,о/б 128,рукав 19,довжина 70 см
Штани о/т 90/120,о/б 140, довжина 110 см
58-60
О/г 136,о/б 136,рукав 20,довжина 72 см
Штани: о/т 100/120,о/б 150 довжина 110 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Шоколад |
| Ткань: | Трикотаж |
| Длина по спинке: | 68-72 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Супер стильний костюм з турецького трикотажу пума( літня версія) тоненька мягенька і не кошлатиця
Тканина якісна і приємна до тіла
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








