Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг- Комбінезони-Костюм двійка 130367
Головна- Жіночий одяг- Комбінезони-Костюм двійка 130367
Костюм двійка 130367
арт: 130367
Ціна
895 грн
Опт/дроп
795 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Розмір 42-44
Кімоно: ОГ 120 см; ОТ 114 см;
Довжина 71 см; довжина рукава 54 см;
Шорти: ОТ 68-88 см; ОБ 128 см;
Довжина: 40 см
Розмір 46-48
Кімоно: ОГ 124 см; ОТ 118 см;
Довжина 73 см; довжина рукава 55 см;
Шорти: ОТ 72-92 см; ОБ 132 см;
Довжина: 42 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 42-44, 46-48 |
| Цвет: | Рожевий |
| Ткань: | шовк Армані |
| Длина по спинке: | 71-73 см |
| Длина по внешнему шву: | 40-42 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
супер стильний костюм двійка із шовку
0
Увійти
Зареєструватись