Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130274
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130274
Костюм двійка 130274
арт: 130274
Ціна
800 грн
Опт/дроп
700 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виміри:
Розмір 48-50.
Блуза 75 см., рукав – 42 см. ОГ- 110/116 см.
Штани 110 см, ОС-112 см.
Розмір 54-56.
Блуза 76 см., рукав – 43 см. ОГ-116/122 см.
Штани 110 см, ОС-120 см.
Розмір 58-60.
Блуза 76 см., рукав – 44 см. ОГ- 124/130 см.
Штани 110 см , ОС-128 см.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Бордо |
| Ткань: | Американський креп |
| Длина по спинке: | 75-76 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Костюм двійка — втілення сучасної елегантності та комфорту. Ідеально підходить для жінок, які цінують стиль без компромісів у зручності. Вільний силует м’яко лягає по фігурі, створюючи гармонійний і привабливий образ. Комплект сміливо поєднується з будь-яким взуттям
0
Увійти
Зареєструватись