Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130269
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130269
Костюм двійка 130269
арт: 130269
Ціна
880 грн
Опт/дроп
780 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Блузка
ОГ/Обхват по низу/рукав/довжина
48-50 : 114/118/25/64
52-54 : 122/126/26/65
56-58 : 130/134/27/66
Штани
ОС/пояс/довжина
48-50 : 118/70-100/107
52-54 : 128/80-110/108
56-58 : 138/90-120/109
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Цвет: | Шоколад |
| Ткань: | льон бохо |
| Длина по спинке: | 64-66 см |
| Длина по внешнему шву: | 107-109 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Блуза декорована гарними ґудзиками, має вільний крій. Штани палацо також декоровані ґудзиками, мають зручну посадку,на поясі резинка, яка гарно тягнеться.
0
Увійти
Зареєструватись