Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг- Костюми-Костюм двійка 130227
Головна- Жіночий одяг- Костюми-Костюм двійка 130227
Костюм двійка 130227
арт: 130227
Ціна
962 грн
Опт/дроп
862 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
42-44
Сорочка: ОГ 96 см, ОТ 92 см
Довжина 75 см, рукав 60 см Штани:
ОТ 68-88 см, ОС 120 см
Довжина 106 см, крок 80
46-48
Сорочка: ОГ 102 см, ОТ 98 см
Довжина 76 см, рукав 62 см Штани:
ОТ 74-94 см, ОС 126 см
Довжина 106 см, крок 80
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 42-44, 46-48 |
| Цвет: | Мокко |
| Ткань: | креп жатка |
| Длина по спинке: | 75-76 см |
| Длина по внешнему шву: | 106 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Сорочка з якісною срібною фурнітурою.
Куліска на талії регулює посадку й створює акцент на фігурі.
Штани середньої посадки на резинці з кишенями.
0
Увійти
Зареєструватись