Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Чоловічий одяг- Спортивні костюми-Костюм двійка 130224
Головна- Чоловічий одяг- Спортивні костюми-Костюм двійка 130224
Костюм двійка 130224
арт: 130224
Ціна
900 грн
Опт/дроп
800 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Заміри 1. (46-48)
Ог 108, довжина футболки 64, талія тягнеться до 110, довжина шортів 53, об 110
2( 50-52)
Ог 114, довжина футболки 65, талія тягнеться до 120, довжина шортів 54, об 120
3 ( 54-56)
Ог 122, довжина футболки 66, талія тягнеться до 130, довжина шортів 55, об 130
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 46-48, 50-52, 54-56 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | двонитка з додаванням віскози |
| Длина по спинке: | 64-66 см |
| Длина по внешнему шву: | 53-55 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Чоловічий костюм з написом
0
Увійти
Зареєструватись