Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130073
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130073
Костюм двійка 130073
арт: 130073
Ціна
1 000 грн
Опт/дроп
900 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виберіть колір
Довжина штанів-110 см.
Довжина сорочки-72 см
Довжина рукава від горловини-52 см.
50-52
Об'єм грудей-120 см
Штани:
Об'єм талії(резинка)- 74 см-110 см.
Об'єм стегон -128 см
54-56
Об’єм грудей- 128 см.
Штани:
Об’єм талії(резинка)-82 см-118 см.
Об’єм стегон- 136 см.
58-60
Об'єм грудей - 136 см.
Штани:
Об'єм талії ( резинка)- 90 см.
Об'єм стегон - 144 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Блакитний |
| Ткань: | льон-жатка |
| Длина по спинке: | 72 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Сорочка вільного крою з акуратною потайною планкою на ґудзиках додає образу лаконічності та елегантності. Штани з комфортною посадкою та м’якою резинкою на талії — для максимального комфорту протягом дня.
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








