Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130022
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 130022
Костюм двійка 130022
арт: 130022
Ціна
950 грн
Опт/дроп
850 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
48-50 ОГ118, ОТ116
52-54 ОГ126, ОТ124
56-58 ОГ134, ОТ132
Довжина блузи 70/72/74 см, рукав 44/46/48 см.
Штани:
48-50: ОТ 70, ОС 118
52-54 ОТ 80, ОС 126
56-58 ОТ 90, ОС 134
Довжина 107 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Цвет: | Джинс |
| Ткань: | льон бохо |
| Длина по спинке: | 70-74 см |
| Длина по внешнему шву: | 107 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Костюм в стилі @аra. Стильний і практичний
0
Увійти
Зареєструватись