Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129771
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129771
Костюм двійка 129771
арт: 129771
Ціна
1 050 грн
Опт/дроп
950 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виберіть колір
Увага! Об'єм талії вказано у вільному та розтягнутому вигляді завдяки еластичній резинці.
р.48-50
Кофта: ОГ – 122 см, довжина – 67 см, рукав від горловини – 51 см.
Штани: ОТ (вільно/розтягнуто) – 74/90 см, ОС – 118 см, довжина (зовн./внутр.) – 110/80 см.
р.52-54
Кофта: ОГ – 130 см, довжина – 67 см, рукав від горловини – 54 см.
Штани: ОТ (вільно/розтягнуто) – 82/100 см, ОС – 126 см, довжина (зовн./внутр.) – 110/80 см.
р.56-58
Кофта: ОГ – 138 см, довжина – 69 см, рукав від горловини – 54 см.
Штани: ОТ (вільно/розтягнуто) – 90/110 см, ОС – 134 см, довжина (зовн./внутр.) – 110/79 см.
р.60-62
Кофта: ОГ – 146 см, довжина – 71 см, рукав від горловини – 55 см.
Штани: ОТ (вільно/розтягнуто) – 98/118 см, ОС – 142 см, довжина (зовн./внутр.) – 111/78 см.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | льон-жатка |
| Длина по спинке: | 67-71 см |
| Длина по внешнему шву: | 110-111 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Кофта прямого крою із зав’язкою внизу — підкреслює силует та дозволяє регулювати посадку.
Гудзики на грудях відстібуются по всій довжині планки
Рукав реглан — дарує свободу рухів та особливий комфорт.
Штани високої посадки на резинці — ідеально сідають по фігурі, не сковуючи рухів.
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








