Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм двійка 129727
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм двійка 129727
Костюм двійка 129727
арт: 129727
Ціна
900 грн
Опт/дроп
800 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
50/52-54/56-58/60
Ог-120-130-140см
Довжина-68-71-75см
Об брюк-128-136-140см
Довжина брюк-94 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Блакитний |
| Ткань: | кулір |
| Длина по спинке: | 68-75 см |
| Длина по внешнему шву: | 94 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Зручний повсякденний костюмчик двійка. Брюки 7/8
0
Увійти
Зареєструватись