Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129648
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129648
Костюм двійка 129648
арт: 129648
Ціна
1 050 грн
Опт/дроп
950 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виберіть колір
48–50
Жакет: ОГ 110 см, ОТ 110 см, довжина 60 см, рукав 16 см
Штани: талія (вільно / розтягнуто) — 76 / 90 см, стегна — 110 см, довжина (зовн. / внутр.) — 99 / 71 см
52–54
Жакет: ОГ 118 см, ОТ 118 см, довжина 60 см, рукав 16 см
Штани: талія (вільно / розтягнуто) — 84 / 98 см, стегна — 118 см, довжина (зовн. / внутр.) — 99 / 71 см
56–58
Жакет: ОГ 126 см, ОТ 126 см, довжина 61 см, рукав 17 см
Штани: талія (вільно / розтягнуто) — 92 / 106 см, стегна — 126 см, довжина (зовн. / внутр.) — 99 / 71 см
60–62
Жакет: ОГ 134 см, ОТ 134 см, довжина 62 см, рукав 18 см
Штани: талія (вільно / розтягнуто) — 100 / 114 см, стегна — 134 см, довжина (зовн. / внутр.) — 99 / 71 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Цвет: | Шоколад |
| Ткань: | льон-жатка |
| Длина по спинке: | 60 см |
| Длина по внешнему шву: | 99 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Вишуканий брючний костюм, який гармонійно поєднує жіночність, комфорт і актуальний дизайн. Ідеально підходить як для офісу, так і для особливих подій — виглядає стримано, але водночас ефектно. Жакет вільного крою з коротким рукавом зі складками, м’яко прилягає до руки та формує акуратний об’єм. Особливий акцент — декоративні застібки-бантики, що створюють ніжний, елегантний настрій, при цьому під верхнім бантом прихований робочий ґудзик для зручності. Штани із середньою посадкою та еластичною резинкою ззаду на поясі забезпечують комфорт протягом усього дня. Вільна штанина з декоративними защипами внизу формує акуратний силует, а укорочена довжина виглядає сучасно та стильно.
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








