Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129096
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129096
Костюм двійка 129096
арт: 129096
Ціна
900 грн
Опт/дроп
800 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Заміри:
Жилетка:
48-50 ОГ106, ОТ108
52-54 ОГ114, ОС116
56-58 ОГ122, ОС124
Довжина жилету по спинці- 56 см, по переду - 66 см.
Штани:
48-50: ОТ 70, ОС118
52-54 ОТ 80, ОС126
56-58 ОТ 90, ОС 134
Довжина 106 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | костюмний тіар |
| Длина по спинке: | 56 см |
| Длина по внешнему шву: | 106 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Стильний костюм двійка з жилеткою
0
Увійти
Зареєструватись