Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129071
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129071
Костюм двійка 129071
арт: 129071
Ціна
1 000 грн
Опт/дроп
900 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Заміри по готовому виробу, талія на резинці, гарно тягнеться.
50-52 ОГ 124см, рукав 60см, довжина 76см. ОБ 128см, талія 76см. Довжина 107см.
54-56 ОГ 132см, рукав 62см, довжина 77см. ОБ 134см, талія 80см. ОБ 138см, довжина 108см.
58-60 ОГ 142см, рукав 63см, довжина 78см.ОБ 142см, талія 84см, довжина 108 см.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | Льон жатий |
| Длина по спинке: | 76-78 см |
| Длина по внешнему шву: | 107-108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Стильний комплект: сорочка та штанці вільного крою, легкий, практичний костюм двійка.
0
Увійти
Зареєструватись