Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Чоловічий одяг- Брючні костюми-Костюм двійка 129044
Головна- Чоловічий одяг- Брючні костюми-Костюм двійка 129044
Костюм двійка 129044
арт: 129044
Ціна
950 грн
Опт/дроп
850 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Розмір M (44–46):
Обхват пояса (з розтягуванням) — 66–92 см
Обхват стегон — 108 см
Обхват грудей по виробу — 116 см
Довжина сорочки — 73 см
Довжина рукава — 63 см
Довжина бокового шва штанів — 100 см
Довжина внутрішнього шва — 75 см
Розмір L (48–52):
Обхват пояса (з розтягуванням) — 72–104 см
Обхват стегон — 114 см
Обхват грудей по виробу — 124 см
Довжина сорочки — 75 см
Довжина рукава — 63 см
Довжина бокового шва штанів — 102 см
Довжина внутрішнього шва — 77 см
Розмір XL (54–56):
Обхват пояса (з розтягуванням) — 84–114 см
Обхват стегон — 122 см
Обхват грудей по виробу — 130 см
Довжина сорочки — 77 см
Довжина рукава — 65 см
Довжина бокового шва штанів — 104 см
Довжина внутрішнього шва — 78 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 44-46, 48-52, 54-56 |
| Цвет: | Білий |
| Ткань: | льон бохо |
| Длина по спинке: | 74-77 см |
| Длина по внешнему шву: | 100-104см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Стильний чоловічий костюм — ідеальний варіант для літа. Комплект складається з легкої сорочки та зручних брюк. Виконаний із натуральної тканини льон бохо, що добре пропускає повітря та забезпечує комфорт навіть у спеку. Сорочка з довгим рукавом, на ґудзиках, має сучасний мінімалістичний крій. Брюки прямого крою з комфортною посадкою та еластичним поясом.
0
Увійти
Зареєструватись