Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129028
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 129028
Костюм двійка 129028
арт: 129028
Ціна
1 030 грн
Опт/дроп
930 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Виберіть колір
Сорочка
48-50
О.Г-116.,О.Б-116. ДОВЖИНА-75
рукав від горловини -75
Палацо
О.т-75.,О.Б-116.,довжина-110.
52-54
О.Г-126.,О.Б-126.,ДОВЖИНА-75
РУКАВ-75
Палацо
О.Т-85.,О.Б-126.,довжина-110
56-58
О.Г-136.,О.Б-136. довжина-75.,рукав-75
Палацо
О.Т-95.,О.Б-136.,довжина-110
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Цвет: | Рожевий |
| Ткань: | Шовк Армані принт |
| Длина по спинке: | 75 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Жіночий костюм сорочка та штани
Комфортний одяг – базова потреба будь-якої дівчини. Але ми пропонуємо вам одягатися не лише зручно, а й красиво. Все це можливо завдяки стильному костюму з шовку.
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від фактичного товару, що пов'язано з викривленням передачі кольору монітору, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.








