Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм двійка 128887
Головна- Жіночий одяг XL+- Спортивні костюми XL+-Костюм двійка 128887
Костюм двійка 128887
арт: 128887
Ціна
900 грн
Опт/дроп
800 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Параметри готового виробу:
ОГ кофти /
48-50: 124см
52-54: 132см
56-60: 140см
ОС штатив
48-50: 124см
52-54: 134см
56-60: 144см
Довжина кофти
48-50: 68см
52-54: 69см
56-60: 70см
Довжина рукава від горловини:
48-50: 39см
52-54: 40см
56-60: 41см
Довжина штанів по зовнішньому шву
48-50: 108см
52-54: 109см
56-60: 110см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-60 |
| Цвет: | Бордо |
| Ткань: | двохнитка пеньє |
| Длина по спинке: | 68-70 см |
| Длина по внешнему шву: | 108-110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Найкомфортніший вільний костюм на весну -літо з якісної двонитки пеньє.
0
Увійти
Зареєструватись