Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 128849
Головна- Жіночий одяг XL+- Костюми XL+-Костюм двійка 128849
Костюм двійка 128849
арт: 128849
Ціна
970 грн
Опт/дроп
870 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Параметри по готовому виробу:
ОГ кардигана/ ОБ штанів:
50-52: 122/116-118
54-56: 130/124-126
58-60: 138/132-134
Довжина кардигана/довжина рукава від горловини / ширина рукава посередині:
50-52: 73/57/48
54-56: 74/58/52
58-60: 75/59/54
Довжина штанів:
50-52: 109/79
54-56: 110/79
58-60: 111/79
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Зелений |
| Ткань: | льон «Бохо» |
| Длина по спинке: | 73-75 см |
| Длина по внешнему шву: | 109-111 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
стильний прогулянковий костюм зі льону «Бохо»: вільний кардиган під пояс + Штани з високою посадкою на гумці, з кишенями у бічних швах та куліскою на поясі.
0
Увійти
Зареєструватись