Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг- Костюми- З шортами-Костюм 130122
Головна- Жіночий одяг- Костюми- З шортами-Костюм 130122
Костюм 130122
арт: 130122
Ціна
1 096 грн
Опт/дроп
996 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
42-44
Блуза: ОГ 110 см, ОТ 102 см
Довжина 67 см, рукав 63 см Шорти:
ОТ 68-84 см, ОС 124 см
Довжина 36 см
46-48
Блуза: ОГ 116 см, ОТ 108 см
Довжина 68 см, рукав 64 см Шорти:
ОТ 74-90 см, ОС 130 см
Довжина 38 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 42-44, 46-48 |
| Цвет: | Жовтий |
| Ткань: | тенсел |
| Длина по спинке: | 67-68 см |
| Длина по внешнему шву: | 36-38 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
0
Увійти
Зареєструватись