Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг- Костюми- Брючні-Костюм 128918
Головна- Жіночий одяг- Костюми- Брючні-Костюм 128918
Костюм 128918
арт: 128918
Ціна
950 грн
Опт/дроп
850 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
42-44
Сорочка
Обхват грудей до 105 см
Довжина рукава 56 см
Довжина по спинці 75 см
Штани
Обхват талії 60-72 см
Обхват бедер 88-100 см
Довжина 107 см
Довжина по внутрішньому шву 78 см
46-48
Сорочка
Обхват грудей до 110 см
Довжина рукава 57 см
Довжина по спинці 76 см
Штани
Обхват талії 72-84 см
Обхват бедер до 100-115 см
Довжина 108 см
Довжина по внутрішньому шву 78 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 42-44, 46-48 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | костюмка Бостон |
| Длина по спинке: | 75-76 см |
| Длина по внешнему шву: | 107-108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Ідеальний костюм із невагомого шовку
Одягаєш і відчуваєш себе на усі 100!
0
Увійти
Зареєструватись