Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг- Костюми- Брючні-Костюм 128916
Головна- Жіночий одяг- Костюми- Брючні-Костюм 128916
Костюм 128916
арт: 128916
Ціна
1 050 грн
Опт/дроп
950 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Сорочка
Обхват грудей до 110 см
Довжина рукава
від горловини 72 см
Довжина сорочки 69 см
Брюки
Обхват талії до 84 см
(резинка тягнеться)
Обхват стегон до 115 см
Довжина брюк 110 см
Довжина по внутрішньому
шву 78 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 42-46 |
| Цвет: | Блакитний |
| Ткань: | костюмка Бостон |
| Длина по спинке: | 69 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Той самий костюм, у який закохаєшся з першої примірки
Ідеальний баланс стилю та комфорту
0
Увійти
Зареєструватись