Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Головна- Жіночий одяг- Костюми- Спортивні-Костюм 128910
Головна- Жіночий одяг- Костюми- Спортивні-Костюм 128910
Костюм 128910
арт: 128910
Ціна
1 140 грн
Опт/дроп
1 040 грн
Опис товару
Заміри
Оплата та доставка
Обмін та повернення
Легке повернення
Дропшипінг
Поки не було жодного відгуку про товар, чому б Вам не залишити перший?
Сорочка
Обхват грудей до 110 см
Довжина рукава 57 см
Довжина по спинці 76 см
Штани
Обхват талії до 84 см
Обхват стегон до 115 см
Довжина 108 см
Довжина по внутрішньому
шву 78 см
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер: | 42-46 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | Велюр |
| Длина по спинке: | 76 см |
| Длина по внешнему шву: | 108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Якщо LIMITED EDITION - то це саме про наш новий костюм
0
Увійти
Зареєструватись