Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Мужская одежда- Спортивные костюмы-Спортивний костюм 130111
Главная- Мужская одежда- Спортивные костюмы-Спортивний костюм 130111
Спортивний костюм 130111
арт: 130111
Цена
850 грн
Опт/дроп
750 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Заміри по виробу
Розмір 1 ( 46-48)
Ог 108, рукав 25, довжина футболки 72, талія тягнеться до 110, довжина шортів 60, об 110
Розмір 2 ( 50-52)
Ог 114, рукав 25, довжина футболки 72, талія тягнеться до 120, довжина шортів 61, об 120
Розмір 3 ( 54-56)
Ог 122, рукав 25, довжина футболки 72, талія тягнеться до 130, довжина шортів 62, об 130
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Зелений |
| Ткань: | двонитка з додаванням віскози |
| Длина по спинке: | 72 см |
| Длина по внешнему шву: | 60-62 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Практичний спортивний костюм з шортами на кожен день
0
Войти
Зарегистрироваться