Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Спортивные костюмы XL+-Спортивний костюм 129737
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Спортивные костюмы XL+-Спортивний костюм 129737
Спортивний костюм 129737
арт: 129737
Цена
800 грн
Опт/дроп
700 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Заміри
4246
Футболка
Довжина 55 см
Ог рекомендуємо до 100 см
Штанці
Довжина 103
Ос 110
4852
Футболка
Довжина 62
Ог рекомендуємо до 115
Штанці
Довжина 105
Ос 126
54-58
Футболка
Довжина 65 см
Ог рекомендуємо до 130 см
Штанці
Довжина 108
Ос 136
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 42-46, 48-52, 54-58 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | Мікродайвінг |
| Длина по спинке: | 65 см |
| Длина по внешнему шву: | 103-108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Зручний та стильний костюм — футболка + вільні штани
Футболка м’яка, приємна до тіла
Штани вільного крою — не сковують рухів, красиво сідають по фігурі
Ідеальний варіант на кожен день
Комфорт + сучасний вигляд
0
Войти
Зарегистрироваться