Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Спортивные костюмы XL+-Спортивний костюм 129212
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Спортивные костюмы XL+-Спортивний костюм 129212
Спортивний костюм 129212
арт: 129212
Цена
900 грн
Опт/дроп
800 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Спортивний костюм 129423
Спортивний костюм 129320
Спортивний костюм 129231
Костюм унісекс 128881
Спортивний костюм 128591
Прогулянковий костюм 128469
Спортивний костюм 128167
Костюм трійка 127927
Спортивний костюм 127783
Спортивний костюм трійка 127682
Спортивний костюм 118397
Спортивний костюм 118383
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Заміри Талія на резинці, гарно тягнеться
50-52 ОГ 120см, довжина 65см, рукав довжина від шиї 50см. ОБ 120см, довжина 106см. Талія 78см.
54-56 ОГ 130см, довжина 67см, рукав від шиї 54см. ОБ 130см, довжина 108см, Талія 80см.
58-60 ОГ 140см, довжина 68см, рукав від шиї 55см. ОБ 140см, довжина 108см, Талія 82см.
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Блакитний |
| Ткань: | Двунитка |
| Длина по спинке: | 65-68 см |
| Длина по внешнему шву: | 105-108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Костюм з лампасами - чудовий вибір для прогулянок чи подорожей
0
Войти
Зарегистрироваться