Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Мужская одежда- Спортивные костюмы-Спортивний костюм 128962
Главная- Мужская одежда- Спортивные костюмы-Спортивний костюм 128962
Спортивний костюм 128962
арт: 128962
Цена
770 грн
Опт/дроп
670 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Розмір M (44–46):
Розмір L (48–52):
Розмір XL (54–56):
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 44-46, 48-52, 54-56 |
| Цвет: | Графіт |
| Ткань: | двонитка |
| Длина по спинке: | 67-69 см |
| Длина по внешнему шву: | 105-107 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Модель виконана з якісної двонитки: тканина приємна до тіла, добре тримає форму та має середню еластичність. Світшот вільного крою з довгим рукавом створює розслаблений силует, а штани з комфортною посадкою та еластичним поясом забезпечують максимальний комфорт у носінні.
0
Войти
Зарегистрироваться