Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130451
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130451
Костюм двійка 130451
арт: 130451
Цена
950 грн
Опт/дроп
850 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
ВИМІРИ:
Блуза
ОГ/ОТ(регулюється)/рукав/довжина
48-50: 112/110/36/64-67
52-54: 120/118/37/65-68
56-58: 128/126/38/66-69
Штани
ОС/пояс/довжина
48-50: 118/68-100/110
52-54: 126/78-110/110
56-58: 134/88-120/110
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Цвет: | Небесний |
| Ткань: | льон бохо (не тягнеться) |
| Длина по спинке: | 67-69 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Сорочка оздоблена куліскою яка дозволяє регулювати повноту талії. Сорочка має вигідну довжину, яка сховає всі недоліки фігури та підкресліть талію
Штани з кишенями, на резинці яка гарно тягнеться
0
Войти
Зарегистрироваться