Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130346
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130346
Костюм двійка 130346
арт: 130346
Цена
970 грн
Опт/дроп
870 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
50-52
О/г 124,о/б 126, рукав від горловини 37,довжина 74,
Штани о/т 84/108( резинка),о/б 130,довжина 110 см
54-56
О/г 132,о/б 138,рукав від горловини 38,довжина 77 см
Штани о/т 94/112,о/б 140, довжина 110 см
58-60
О/г 136,о/б 144,рукав від горловини 39,довжина 79 см
Штани: о/т 100/120,о/б 150 довжина 110 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Фісташка |
| Ткань: | льон |
| Длина по спинке: | 74-79 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Супер стильний костюм з турецького льону
Тканина якісна і приємна до тіла
На спекотні дні чудовий варіант
0
Войти
Зарегистрироваться