Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130077
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130077
Костюм двійка 130077
арт: 130077
Цена
1 000 грн
Опт/дроп
900 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Выбирите цвет
Довжина штанів-110 см.
Довжина сорочки-72 см
Довжина рукава від горловини-52 см.
50-52
Об'єм грудей-120 см
Штани:
Об'єм талії(резинка)- 74 см-110 см.
Об'єм стегон -128 см
54-56
Об’єм грудей- 128 см.
Штани:
Об’єм талії(резинка)-82 см-118 см.
Об’єм стегон- 136 см.
58-60
Об'єм грудей - 136 см.
Штани:
Об'єм талії ( резинка)- 90 см.
Об'єм стегон - 144 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Білий |
| Ткань: | льон-жатка |
| Длина по спинке: | 72 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Сорочка вільного крою з акуратною потайною планкою на ґудзиках додає образу лаконічності та елегантності. Штани з комфортною посадкою та м’якою резинкою на талії — для максимального комфорту протягом дня.
Цвет изделия на фотографии может отличаться от фактического товара, что связано с искажением цветопередачи монитора, настройками фотоаппаратуры и другими факторами.








