Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 129644
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 129644
Костюм двійка 129644
арт: 129644
Цена
1 350 грн
Опт/дроп
1 250 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Выбирите цвет
48–50
Сорочка: ОГ 126 см, ОТ 128 см, ОС 130 см, довжина 69 см, рукав 46 см
Штани: талія (вільно / розтягнуто) — 80 / 94 см, стегна — 122 см, довжина (зовн. / внутр.) — 110 / 77 см
52–54
Сорочка: ОГ 134 см, ОТ 136 см, ОС 138 см, довжина 69 см, рукав 46 см
Штани: талія (вільно / розтягнуто) — 88 / 102 см, стегна — 130 см, довжина (зовн. / внутр.) — 110 / 77 см
56–58
Сорочка: ОГ 142 см, ОТ 144 см, ОС 146 см, довжина 69 см, рукав 47 см
Штани: талія (вільно / розтягнуто) — 96 / 110 см, стегна — 138 см, довжина (зовн. / внутр.) — 110 / 77 см
60–62
Сорочка: ОГ 150 см, ОТ 152 см, ОС 154 см, довжина 69 см, рукав 48 см
Штани: талія (вільно / розтягнуто) — 104 / 118 см, стегна — 146 см, довжина (зовн. / внутр.) — 110 / 77 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Цвет: | Шоколад |
| Ткань: | льон-жатка |
| Длина по спинке: | 69 см |
| Длина по внешнему шву: | 107 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Вишуканий костюм, що поєднує комфорт, практичність і сучасний дизайн. Ідеальний вибір для повсякденних образів, роботи або стильних виходів — виглядає легко, але водночас елегантно.Сорочка вільного крою з накладними кишенями, декорованими клапанами зі стрічками, які плавно переходять до низу виробу та додають образу оригінальності. Перед оздоблений делікатними складками (“гармошкою”) в зоні грудей, що створює м’який, жіночний акцент.Застібається на ґудзики, рукав 3/4 із фіксацією на ґудзик — зручно та практично для щоденного носіння.Штани вільного крою з високою посадкою та еластичною резинкою на поясі забезпечують комфорт протягом усього дня. Бічні кишені додають практичності, а легкий силует виглядає сучасно та невимушено.Костюм легко комбінується як із класичним взуттям, так і з casual-варіантами — універсальна база гардероба.
Цвет изделия на фотографии может отличаться от фактического товара, что связано с искажением цветопередачи монитора, настройками фотоаппаратуры и другими факторами.








