Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 129087
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 129087
Костюм двійка 129087
арт: 129087
Цена
1 150 грн
Опт/дроп
1 050 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Заміри:
50-52: ОГ 136, кофта 74, рукав(від горловини) 71, талія 84–102, стегна 122, штани 97см
54-56: ОГ 144, кофта 77, рукав 71, талія 92–110, стегна 130, штани 98см
58-60: ОГ 152, кофта 79, рукав 71, талія 100–118, стегна 138, штани 99см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Шоколад |
| Ткань: | тіар |
| Длина по спинке: | 74-77 см |
| Длина по внешнему шву: | 97-99 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Стильний, зручний і універсальний костюм — ідеальний як для щоденного образу, так і для більш особливих моментів.
Виглядає дорого, а відчувається максимально комфортно
0
Войти
Зарегистрироваться