Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 129077
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 129077
Костюм двійка 129077
арт: 129077
Цена
1 050 грн
Опт/дроп
950 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Заміри по готовому виробу, талія на резинці, гарно тягнеться.
50-52 ОГ 120см, рукав 61см, довжина 60см. ОБ 122см, талія у спокійному стані 90см довжина 88см.
54-56 ОГ 130см, рукав 63см, довжина 61см. ОБ 132см, талія у спокійному стані 94см, довжина 87см.
58-60 ОГ 136 см, рукав 63см, довжина 63см.ОБ 142см, талія у спокійному стані 98см, довжина 88см.
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Блакитний |
| Ткань: | Костюмка+ підкладка. |
| Длина по спинке: | 60-63 см |
| Длина по внешнему шву: | 88см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Класичний костюм на підкладці. Піджак на ґудзиках, кармани клапани, в плечах паралонові під плечники. Штанці кюлоти Ідеальний варіант як офісний look, святково-діловий або прогулянковий. Гарно сідає по фігурі.
Пояс не входить в комплект.
0
Войти
Зарегистрироваться