Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 129070
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 129070
Костюм двійка 129070
арт: 129070
Цена
1 000 грн
Опт/дроп
900 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Заміри по готовому виробу, талія на резинці, гарно тягнеться.
50-52 ОГ 124см, рукав 60см, довжина 76см. ОБ 128см, талія 76см. Довжина 107см.
54-56 ОГ 132см, рукав 62см, довжина 77см. ОБ 134см, талія 80см. ОБ 138см, довжина 108см.
58-60 ОГ 142см, рукав 63см, довжина 78см.ОБ 142см, талія 84см, довжина 108 см.
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Бордо |
| Ткань: | Льон жатий |
| Длина по спинке: | 76-78 см |
| Длина по внешнему шву: | 107-108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Стильний комплект: сорочка та штанці вільного крою, легкий, практичний костюм двійка.
0
Войти
Зарегистрироваться