Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Спортивные костюмы XL+-Костюм двійка 128886
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Спортивные костюмы XL+-Костюм двійка 128886
Костюм двійка 128886
арт: 128886
Цена
900 грн
Опт/дроп
800 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Параметри готового виробу:
ОГ кофти /
48-50: 124см
52-54: 132см
56-60: 140см
ОС штатив
48-50: 124см
52-54: 134см
56-60: 144см
Довжина кофти
48-50: 68см
52-54: 69см
56-60: 70см
Довжина рукава від горловини:
48-50: 39см
52-54: 40см
56-60: 41см
Довжина штанів по зовнішньому шву
48-50: 108см
52-54: 109см
56-60: 110см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-60 |
| Цвет: | Шоколад |
| Ткань: | двохнитка пеньє |
| Длина по спинке: | 68-70 см |
| Длина по внешнему шву: | 108-110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Найкомфортніший вільний костюм на весну -літо з якісної двонитки пеньє.
0
Войти
Зарегистрироваться